PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pod Spálenou hospodou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Bungalovy najdete v klidné části Nového Města pod Smrkem, vedle cesty, která vede k nástupnímu místu singltreku U Spálené hospody (750m) a dále k pramenu kyselky (1,5km). Místo je dostupné autem (vlastní parkoviště), autobusem (650m) i vlakem (1km).
Vybavení a služby
Velké bungalovy mají 2 čtyřlůžkové pokoje (2 lůžka+palanda) s vlastním WC a sprchou, spol. místnost s kuchyňským koutem, krbovými kamny. Malé bungalovy mají 6 lůžek (2 palandy, dole pro dva), kuchyň. kout, jídelní kout, vše v 1 místnosti. WC a sprcha zvlášť. Každý bungalov má TV, wi-fi připojení, terasu a úschovnu kol. Kouření povoleno pouze na terase. Gril je uložen v úschovně kol. Možnost opláchnutí kol. Před velkými bungalovy je prostorné parkoviště. K malým bungalovům se musí 50 m pěšky.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí je atraktivní hlavně pro cyklisty (singltrek) a pěší turistiku, v zimě se za dobrých sněhových podmínek upravují běžecké tratě, nejbližší sjezdovka (9km) je v Polsku: Ski&Sun Świeradów-Zdrój. Nové Město pod Smrkem má městské lázně (bazén, sauna, masáž atd.), koupaliště (plážový volejbal, šlapadla), muzeum, knihovnu s galerií, je zde čerpací stanice, pošta, bankomat, nonstop služebna policie, lékař, dětský lékař, zubař, lékárna, základní služby, obchody, restaurace. Ve 12 km vzdáleném Frýdlantu pak lékařská pohotovost, banky, supermarkety.