Poloha a dosažitelnost

Bungalovy najdete v klidné části Nového Města pod Smrkem, vedle cesty, která vede k nástupnímu místu singltreku U Spálené hospody (750m) a dále k pramenu kyselky (1,5km). Místo je dostupné autem (vlastní parkoviště), autobusem (650m) i vlakem (1km).

  Vybavení a služby

Každý bungalov má 2 čtyřlůžkové pokoje (2 lůžka + palanda) s vlastním příslušenstvím, společenskou místnost s kuchyňským koutem, krbovými kamny, TV, a terasu. Ve spol. místnosti a na terase možnost připojení k internetu. Kouření povoleno pouze na terase. Gril je uložen v úschovně kol. Úschovnu kol má každý bungalov vlastní, možnost opláchnutí kol. Přímo před objekty je prostorné parkoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Okolí je atraktivní hlavně pro cyklisty (singltrek) a pěší turistiku, v zimě se za dobrých sněhových podmínek upravují běžecké tratě, nejbližší sjezdovka (9km) je v Polsku: Ski&Sun Świeradów-Zdrój. Nové Město pod Smrkem má městské lázně (bazén, sauna, masáž atd.), koupaliště (plážový volejbal, šlapadla), muzeum, knihovnu s galerií, je zde čerpací stanice, pošta, bankomat, nonstop služebna policie, lékař, dětský lékař, zubař, lékárna, základní služby, obchody, restaurace.

Zpět


TOPlist
  Pod Spálenou hospodou Nové Město pod Smrkem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pod Spálenou hospodou
Ceník ubytování a stravování